Vánoční večírek i ve vaší firmě

Vánoční večírky patří k tradičním formám zábavy v zimním období. Jde o jistou formu poděkování zaměstnancům, dochází při nich ke stmelování kolektivu a jsou proto i jistou formou teambuildingu. Klíčem k tomu, aby večírek nebyl vnímán jako ztráta času, je správná organizace. Jak na ni?

Vánoční večírek v Brně

Proč jsou vánoční večírky tak oblíbené

V první řadě musíte vybrat termín a hned vzápětí volné místo, přičemž hotelový sál je ideální volbou. Zájem o večírky pořádané v hotelích v posledních letech narůstá vzhledem k tomu, že ubytovací zařízení poskytuje i další služby, můžete se tu najíst nebo vyrazit do wellness. Navíc si do sem většina lidí jezdí odpočinout a pojmout tak celý večírek coby možnost pro relaxaci uprostřed vánočního shonu je zcela ideální.

Nechte se pohltit vánoční atmosférou velkého sálu

Velký sál hotelu Gregor je tradičním dějištěm podobných událostí. V zimním období se zde střídají firemní večírky s plesy, celoročně pak jsou prostory využívány ke konferencím a dalším profesním setkáním. Sál poskytuje kapacitu až 200 osob, přičemž jej můžeme variabilně uspořádat.

Vánoční večírky se prakticky nemohou obejít bez hudby. Co si vyberete konkrétně, to je na vás. Zaměstnanci hotel mohou na žádost klienta zajistit pódium a živou kapelu anebo předem připravit techniku pro reprodukovanou hudbu.

Současně nám nabízejí možnost stylového ladění velkého sálu včetně výzdoby nebo občerstvení. Vždy je ovšem nutné plánovat podle představ zaměstnanců a zjistit, zda o svařené víno, cukroví a blýskající se výzdobu vůbec stojí. Je možné, že se někteří lidé cítí v tomto období vánoční atmosférou již poněkud přesyceni a ocení ladění více civilní.

Lze zjednodušeně říci, že receptem na úspěch je to, aby vánoční večírky svým pojetím odpovídaly tomu, co je ve firmě běžné. Vyhněte se raději příliš silnému momentu překvapení. Chcete-li svým kolegům za celoroční úsilí poděkovat exkluzivním rautem plným perel světové gastronomie, lze to samozřejmě zařídit. Budou se vaši zaměstnanci ovšem mezi ústřicemi a drahým šampaňským cítit dobře a ocení tento způsob vyjádření vaší vděčnosti?

Společně se staneme expertem na vánoční večírky

Pokud si nevíte úplně rady, obraťte se na zkušený personál, který vám pomůže v tom, aby v den D ve velkém sále nic nechybělo. Zaměstnanci mají bohaté zkušenosti s podobným typem událostí. Proto se o vás i vaše hosty postarají od vstup do hotelu po odjezd. Hosty je možno dopravit nazpět hotelovým transportem, případně mohou zůstat ubytovaní přímo na místě.

Ráno na vás pak čeká chutná snídaně v hotelové restauraci, která k velkému sálu přiléhá. A protože nejen jídlem živ je člověk, váš příjemný start do nového dne bude doplněn také nádherným výhledem na probouzející se městečko Modřice. To se nachází nedaleko centra Brna a je tedy velmi dobře dostupné i pro ty, kteří si dopravu budou zajišťovat sami.