„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde
Opravdu romantická svatba- jedině v přírodě | AktualityCZ

Opravdu romantická svatba- jedině v přírodě

Romantická svatba podle vašich snů a přání. Se vám může splnit i v moderní době a rozhodně nemusí jít o žádný kýč. Obřad a hostina na barokním statku v Benicích, kde se chovají starokladrubští koně, to je vkusná romantika, na kterou budete vzpomínat vy i vaši hosté. Svatba na statku má šmrnc a v dnešní přetechnizované době obrovské kouzlo.

Svatba

Nechte se svézt kočárem

Pohádková svatba s koňmi a kočárem se vám hravě může splnit v Benicích u Benešova, kde se nachází krásný barokní statek a hřebčín Favory. Chovají zde kladrubské koně a pořádají nejrůznější soukromé i veřejné akce.  O tom, jak povedeně zrekonstruován tento statek je, a jak je zde nádherné okolí, se můžete přesvědčit na webových stránkách i při osobní návštěvě. A pokud by se vám zde líbila vaše svatba, zarezervujte si termín včas, abyste měli jistotu, že bude zrovna volný. O tento druh obřadů a hostin je totiž stále větší zájem.

Váš velký den bez zbytečných starostí

Svatební den by měl probíhat bez starostí, i když snadno se to řekne a hůře už uvede do praxe. Nemusíte se bát, o vše se postará zkušený personál, který zajistí dokonalý servis.

Určitě nechcete řešit nějaké problémy, resty a nedorozumění. V Benicích se můžete spolehnout na příjemný personál, který se o vás a vaše hosty náležitě postará. Vše bude připraveno podle vašich pokynů a můžete se na ně vždy obrátit s prosbou neb dotazem. V případě zájmu je možno se na statku také ubytovat.

Svatba jako v pohádce

Toto krásné zrekonstruované místo je pro svatbu na statku jako stvořené. Pořádají se zde ale i firemní akce, workshopy, setkání a večírky.

V Benicích pro vás dokážou zajistit fotografování, různé hry a soutěže nejen pro děti, ale i pro dospělé, zkrátka zábavný program na úrovni v nádherném přírodním prostředí. Populární jsou dnes zážitkové hry, vhodné třeba pro firemní teambuilding. Luxusně stráveného času na statku v Benicích určitě nebudete litovat.